Hakkımızda

CGC Ticaret Ltd. Şti.

CGC Ticaret Ltd. Şti. Yenilikçi, ilginç canlı ve bitki yetiştirme kitleri üretiminde Türkiye’nin ilk ve tek firmasıdır. Tüm ürünlerimiz eğlenceli ve eğiticidir. Her ürün bilim hakkında bir çok bilgi içerir ve bu sayede eğlendirirken, öğretir. Şirketimiz 2012 senesinde kurulmuş olup ilk ürünü ve halen en gözde ürün olan patentli ‘’Sihirli Balık’’ ile piyasaya adımını atmıştır. Vizyonumuzu daima geliştirerek yeni canlı ve bitki yetiştirme kitleri ile yolumuza devam etmekteyiz. Bunların yanı sıra Pet sektörüne farklı ürün yelpazesi ile hizmet veren firmamız başlıca, kedi/köpek yatakları, kedi kumu, akvaryum kumları, kuş ve sürüngen mineralleri ve profesyonel balık yemleri üretimi yapmaktadır.

Şirketimiz nerede ve ne zaman kuruldu?

CGC Ticaret Ltd. Şti. 2014 senesinde İstanbul / Göztepe’de, aslen Kanada Ryerson Üniverstesi Sinema mezunu olan, tabiat ve canlı sevdalısı Gökmen Ülgen tarafından kurulmuş ve kurucusu Gökmen Ülgen tarafından yönetilmektedir.

Şiketin vizyonu ve amacı nedir?

Vizyonumuz ve amacımız doğanın sihrini insanların evine kadar ulaştırabilmek, eğlenceli ve heyacan verici ürünler üreterek insanların canlılara, bitkilere ve tabiata olan ilgi ve sevgisini arttırmaktır.

Neden CGC Ticaret ürünlerini tercih etmeliyim ?

CGC Ticaret’in ürünleri gerçekten benzersiz, heyecanlı ve eğlencelidir. Sihirli bir deneyim yaşamanızı sağlayan ürünlerimizle güzel vakit geçirmeniz kaçınılmazdır. Kalitemizden, içerik ve farkımızdan, özenle hazırladığımız ürünlerimizin tamamen Türk malı olmasından gurur duymaktayız. Ürünlerimizi çıkarmadan önce gerekli katalog, fotoğraf, video ve reklam çalışmalarını yapmaktayız. Hepimiz CGC’de, en iyi işi çıkarmaya ve yaptığımız işi eğlenceli vakit geçirerek gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Eğer bir proje bize heyecan veriyorsa, hayata geçiriyoruz ve her birimiz her gün elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı olup devamlı sizlerden gelen önerileri değerlendirmekteyiz. Müşterilerimiz ürün geliştirmemizin en büyük yardımcısıdır.

İşinizin en heyecan veren kısmı nedir?

İşin en heyecanlı bölümü tartışmasız insanlarda ‘’Sihir’’ hissi uyandırmaktır. Canlılar ve bitklileri tanıyan veya tanımayan insanlar daha önce bilmedikleri bilgileri edinir ve doğanın sihrine kendilerini kaptırırlar. CGC ailesi olarak doğanın sunduğu sihrin bir parçası olmaktan çok heyecan duyuyoruz.

CGC Ticaret’i canlı ve bitki yetiştirme kitlerinde lider yapan unsur nedir?

CGC, canlı ve egzotik bitki yetiştirmede yılların birikimine sahiptir. Tüm ürünlerimiz en kaliteli malzemelerden üretilmekte olup tamamen Türk üretimidir. Ürünlerimizin arkasında duruyor ve müşteri memnuniyeti adına ticari kazancı ikinci plana bırakıyoruz. Büyütmesi kolay, yıllarca sizinle olacak, canlanma ve kalite garantili ürünler üretiyoruz.

CGC ürünlerinde neler göze çarpar?

CGC ürünlerinin ambalajı renkli, eğlenceli ve dikkat çekicidir. Ambalaj görsellerinin amacı ürün içeriklerinde anlatılanları insanlara görsel bir şölenle aktarmaktır. Eğlenceli illüstrasyonlar ve heyecan verici, etkileyici temalar birleşir. Farklı sektörlere hizmet veren ilginç ürünlere sahibiz. Her sene çıkardığımız yeni ürünler sayesinde devamlı yeniliklerle karşılaşmanız kaçınılmaz. CGC’de tüm ürünlerimizi dikkatlice test ediyoruz. Tüm malzemelerimizi özenle farklı tedarikçilerden temin ediyoruz.
Ürünlerimizin tanıtımları televizyon kanallarında, youtube kanallarında ve sosyal medyada yapılmaktadır. Tüm bunların amacı, nihai ürünlerimizle karşılaşan insanlara eşsiz bir deneyim ve kalite sunmaktır.

Toptan fiyatlarımızı öğrenmek ve sipariş vermek için