Kare Pet Yatakları

  • Kare Pet Yatakları
  • Kare Pet Yatakları

Kare Pet Yatakları

Kare pet yatakları, üç farklı seri şeklinde sunulmaktadır;

Luxury Series: Göz alıcı renkleri ve kumaş kalitesiyle öne çıkan Luxury series tay tüyü, nubuk, süet gibi döşemelik kumaşlardan üretilmektedir. Kumaş 15 den fazla özelliğe sahiptir, iç dolgusu %60 yüksek kalite ortopedik sünger ve %40 1.kalite elyaf dolguludur. İç dolgusu sayesinde çökme yapmaz ve sevimli canlılarınız için en ideal konforu yaratır. Yıkaması ve temizlemesi çok kolaydır sadece düşük devirde bir makine programında yıkamanız ve ya ıslak bir bezle silmeniz yeterli olacaktır.

Jean Series: Kaliteli jean kumaşlardan üretilen, geniş renk seçenekleriyle fark yaratan Jean series en dikkat çeken koleksiyonlarımızdandır. Yırtılmaya dayanıklı olan kumaşların 15 den fazla özelliği bulunmaktadır. İç dolgusu %60 yüksek kalite ortopedik sünger ve %40 1.kalite elyaf dolguludur. İç dolgusu sayesinde çökme yapmaz ve sevimli canlılarınız için en ideal konforu yaratır. Yıkaması ve temizlemesi çok kolaydır sadece düşük devirde bir makine programında yıkamanız ve ya ıslak bir bezle silmeniz yeterli olacaktır.

Prestige Series: Polar kumaşlarla hazırlanan prestige series geniş renk ve göz alıcı desenleriyle beğeni kazanmaktadır. Kumaşın 10 dan fazla özelliği bulunmaktadır, polar kumaş özellikle kış aylarında canlılarınız için ideal ısıyı sağlar ve konfor seviyesi en üstün olan kumaş türüdür. İç dolgusu %60 yüksek kalite ortopedik sünger ve %40 1.kalite elyaf dolguludur. İç dolgusu sayesinde çökme yapmaz ve sevimli canlılarınız için en ideal konforu yaratır. Yıkaması ve temizlemesi çok kolaydır sadece düşük devirde bir makine programında yıkamanız ve ya ıslak bir bezle silmeniz yeterli olacaktır.

Home Series: Lakost, süpreme, viskon, likralı gibi pamuktan imalatı yapılmış olan kumaşlardan üretilmekte olup ekonomisi ile kaliteyi bir arada sunmasıyla tercih sebebidir. İç dolgusu %60 yüksek kalite ortopedik sünger ve %40 1.kalite elyaf dolguludur. İç dolgusu sayesinde çökme yapmaz ve sevimli canlılarınız için en ideal konforu yaratır. Yıkaması ve temizlemesi çok kolaydır sadece düşük devirde bir makine programında yıkamanız ve ya ıslak bir bezle silmeniz yeterli olacaktır.

XSmall: 40x40x10cm
Small: 60x60x10cm
Medium: 80x80x10cm
Large: 100x100x10cm
XLarge: 120x120x10cm

%60 Yüksek Kaliteli Ortopedik Sünger
%40 1. Kalite Elyaf

Toptan fiyatlarımızı öğrenmek ve sipariş vermek için