Oval Pet Yatakları

  • Oval  Pet Yatakları
  • Oval  Pet Yatakları

Oval Pet Yatakları

Oval pet yatakları, üç farklı seri şeklinde sunulmaktadır;

Luxury Series: Göz alıcı renkleri ve kumaş kalitesiyle öne çıkan Luxury series tay tüyü, nubuk, süet gibi döşemelik kumaşlardan üretilmektedir. Kumaş 15 den fazla özelliğe sahiptir, iç dolgusu %60 yüksek kalite ortopedik sünger ve %40 1.kalite elyaf dolguludur. İç dolgusu sayesinde çökme yapmaz ve sevimli canlılarınız için en ideal konforu yaratır. Çıkarılabilir iç minderi sayesinde 2 parça şeklinde yıkanabilir. Yıkaması ve temizlemesi çok kolaydır sadece düşük devirde bir makine programında yıkamanız ve ya ıslak bir bezle silmeniz yeterli olacaktır.

Jean Series: Kaliteli jean kumaşlardan üretilen, geniş renk seçenekleriyle fark yaratan Jean series en dikkat çeken koleksiyonlarımızdandır. Yırtılmaya dayanıklı olan kumaşların 15 den fazla özelliği bulunmaktadır. İç dolgusu %60 yüksek kalite ortopedik sünger ve %40 1.kalite elyaf dolguludur. İç dolgusu sayesinde çökme yapmaz ve sevimli canlılarınız için en ideal konforu yaratır. Çıkarılabilir iç minderi sayesinde 2 parça şeklinde yıkanabilir. Yıkaması ve temizlemesi çok kolaydır sadece düşük devirde bir makine programında yıkamanız ve ya ıslak bir bezle silmeniz yeterli olacaktır.

Prestige Series: Polar kumaşlarla hazırlanan prestige series geniş renk ve göz alıcı desenleriyle beğeni kazanmaktadır. Kumaşın 10 dan fazla özelliği bulunmaktadır, polar kumaş özellikle kış aylarında canlılarınız için ideal ısıyı sağlar ve konfor seviyesi en üstün olan kumaş türüdür. İç dolgusu %60 yüksek kalite ortopedik sünger ve %40 1.kalite elyaf dolguludur. İç dolgusu sayesinde çökme yapmaz ve sevimli canlılarınız için en ideal konforu yaratır. Çıkarılabilir iç minderi sayesinde 2 parça şeklinde yıkanabilir. Yıkaması ve temizlemesi çok kolaydır sadece düşük devirde bir makine programında yıkamanız ve ya ıslak bir bezle silmeniz yeterli olacaktır.

Home Series: Lakost, süpreme, viskon, likralı gibi pamuktan imalatı yapılmış olan kumaşlardan üretilmekte olup ekonomisi ile kaliteyi bir arada sunmasıyla tercih sebebidir. İç dolgusu %60 yüksek kalite ortopedik sünger ve %40 1.kalite elyaf dolguludur. İç dolgusu sayesinde çökme yapmaz ve sevimli canlılarınız için en ideal konforu yaratır. Çıkarılabilir iç minderi sayesinde 2 parça şeklinde yıkanabilir. Yıkaması ve temizlemesi çok kolaydır sadece düşük devirde bir makine programında yıkamanız ve ya ıslak bir bezle silmeniz yeterli olacaktır.

Small: 60x40x15cm
Medium: 80x60x15cm
Large: 100x80x15cm
XLarge: 120x100x15cm

%60 Yüksek Kaliteli Ortopedik Sünger
%40 1. Kalite Elyaf

Toptan fiyatlarımızı öğrenmek ve sipariş vermek için