Sihirli Balık

  • Sihirli Balık
  • Sihirli Balık
  • Sihirli Balık
  • Sihirli Balık
  • Sihirli Balık
  • Sihirli Balık

Sihirli Balık

Sihirli Balık nedir?
Killifish cinsi balığın öğretici yetiştirme kitidir. Kitimiz sayesinde bu inanılmaz canlıların yaşam döngüsünü inceleyip, yumurtaların biyolojik gelişiminden doğuşuna, yavru döneminden yetişkinliğe kadar olan süreci yakından takip edebilirsiniz ve bu hayvanları canlı olarak gözlemleyebilirsiniz !!!

Set nasıl hazırlanır?
Kitimizin içerisinden çıkan toprak karışımını oda sıcaklığında bulunan içme suyuna eklediğiniz zaman, 1 ile 48 saat içerisinde yavruların canlandığını gözlemleyeceksiniz. Yumurtadan ilk çıktığında çok küçük olan bu yavruları kitimizin sağladığı büyüteç sayesinde gözlemleyebilirsiniz. Düzgün bakıldığı ve talimatlara uyulduğu taktirde yavrularınızın 6-8 hafta içerisinde erişkinliklerine ulaştıklarını görebilirsiniz.

Doğada Killifish yaşam döngüsü..
Kurak sezon yaklaştığında, dişi balıklar yumurtlar. Yumurtaların biyolojik gelişimi kurak dönemde duraklar. Yavrular aylarca yumurtadan çıkmayı bekler. Yağmur dönemi başladığında yavrular yumurtadan çıkar. 6 ile 8 hafta arasında erişkinliklerine ulaşırlar ve bu döngü hiç durmadan devam eder.

TÜRKİYE'DE İLK VE TEK !
Türkiye'de eşi benzeri bulunmayan çok farklı ve yaratıcı bir canlı yetiştirme kitidir.
Her yaştan insanın ilgisini çekecek bu ürün, çocuklarınıza öğretici bir kit, arkadaşlarınıza çok güzel bir hediye ve ofislerinizin ve ya evinizin vazgeçilmez bir dekorasyon parçası olacaktır.

Trendyol Satın Al

İÇİNDEKİLER:
1 Adet Yetiştirme Kabı
Sihirli Balık Yumurtaları
1 Adet Yumurta Çıkartma Kabı
1 Adet Büyüteç
1 Adet Pastör Pipeti
Akvaryum kumu
2 Çeşit Yem
2 Adet Kürdan
Kullanım Kılavuzu

İhtiyacınız olan;
Işık Kaynağı
Oda Sıcaklığında içme suyu

Toptan fiyatlarımızı öğrenmek ve sipariş vermek için